Drobečková navigace

Úvodní stránka > O společnosti

Vítáme Vás na našich oficiálních stránkách!

Jsme společností poskytující komplexní služby v oblastech souvisejících s použitím technických, potravinářských, medicinálních plynů a svařovací techniky.

Společnost  PLYNY JEHLÁŘ  s.r.o. se velmi vysokou kvalitou svých služeb snaží o maximální uspokojování potřeb svých zákazníků a věří, že i Vy se rozhodnete těchto služeb využít. 
Může Vám být zárukou vždy profesionální, odborný a vstřícný přístup všech zaměstnanců společnosti.

 www.linde-gas.cz

PLYNY JEHLÁŘ s.r.o. se sídlem Díly 626, 768 11   CHROPYNĚ, IČ 26310376,  DIČ  CZ26310376.   
Společnost zapsaná u Krajského soudu v Brně, obchodní rejstřík, oddíl C, vložka 42774.

 

Firma Vratislav Jehlář, jako rodinná firma, začala působit v roce 1995 a koncem roku 1996 ke svým aktivitám přidala i prodej technických plynů společnosti Linde Technoplyn a.s. ve městě Prostějov.Se vzrůstající kvalitou a šíří námi poskytovaných služeb jsme dostali možnost provozovat další sklady technických plynů.Během několika následujících let se spolupráce se společností Linde Technoplyn a.s. úspěšně rozvíjela a nastala potřeba tuto spolupráci povýšit na kvalitativně vyšší úroveň.

V lednu 2003 bylo toto úsilí završeno a vznikl společný podnik-PLYNY JEHLÁŘ s.r.o.V dnešní době společnost provozuje 7 prodejních míst, z nichž především ve skladě Přerov, Prostějov, Olomouc a Vsetín  lze nalézt široký sortiment všech druhů plynů, PB, svařovací techniky i bohatý výběr svařovacích materiálů. Nabízíme nejen produkty, ale i rozvoz zakoupeného zboží, odborné poradenství a aplikační poradenství přímo u zákazníka.Společnost zvyšuje kvalitu nabízených služeb i pravidelným školením svých zaměstnanců ve všech oblastech vzdělávání.V neposlední řadě se také snažíme v sociální oblasti přispívat na zlepšení života nejen našim pracovníkům, ale i lidem potřebným (např. příspěvky na FOD, příspěvek na vůz pro Společnost pro rannou péči Olomouc a v roce 2011 i pro společnost Pomocná ruka v Prostějově atd).

Již několik let jsme držiteli prestižního Certifikátu nejlepších obchodních partnerů společnosti Linde.   V roce 2006 jsme tyto certifikáty obdrželi pro provozovny v Prostějově, Přerově, Vsetíně, Holešově a nově i v Olomouci.  Provozovna Přerov byla navíc zařazena v roce 2004 do nejvyšší skupiny provozoven – Linde ProfiHaus, které nabízí komplexní služby na velmi vysoké úrovni. V září 2010 jsme začali provozovat novou provozovnu Linde ProfiHaus v Olomouci na ulici Stará Přerovská.
Patříme tak v rámci obchodních partnerů  Linde Gas a.s.  mezi největší společnosti v České republice.

Máte-li zájem o zasílání aktuálních informací na Váš e-mail, můžete se laskavě zdarma přihlásit "aktuality".

 

Vážení zákazníci,

nově jsme přidali další službu.

Příjem a výdej zásilek těchto společností:

  • WEDO - InTime, Úloženka
  • PPL - ParcelShop
  • UPC
  • Česká pošta - Balíkovna

Výhodou našich provozoven je parkoviště zdarma, bezbariérový přístup a brzká otevírací doba.

 

PPL.png

 

 WEDO-ULOZENKA.png

 

PLYNY JEHLÁŘ s.r.o.

Provozovny

27. 9. Jonáš

Zítra: Václav

Naše další web stránky

V rámci programu zkvalitňování služeb zákazníkům jsme pro Vás ve spolupráci s Linde Gas a.s. připravili nové web stránky, které mají jednotnou grafickou a obsahovou úpravu shodnou pro všechny odborné prodejny a prodejny typu profihaus nabízející široký sortiment výrobků společnosti Linde Gas a.s.

www.linde-gas.cz 

www.linde-profihaus.cz


Linde_plc_logo_combi_cyan_1_3_1_sRGB.png

www.gastrogas.cz

www.ozontech.cz

 

PLYNY JEHLÁŘ,s.r.o.