Drobečková navigace

Úvod > O společnosti

O společnosti

Fotogalerie

Vítáme Vás na našich oficiálních stránkách!

Jsme společností poskytující komplexní služby v oblastech souvisejících s použitím technických, potravinářských, medicinálních plynů a svařovací techniky.

Společnost  PLYNY JEHLÁŘ  s.r.o. se velmi vysokou kvalitou svých služeb snaží o maximální uspokojování potřeb svých zákazníků a věří, že i Vy se rozhodnete těchto služeb využít. 
Může Vám být zárukou vždy profesionální, odborný a vstřícný přístup všech zaměstnanců společnosti.

www.linde-gas.cz

PLYNY JEHLÁŘ s.r.o. se sídlem Díly 626, 768 11   CHROPYNĚ, IČ 26310376,  DIČ  CZ26310376.
Společnost zapsaná u Krajského soudu v Brně, obchodní rejstřík, oddíl C, vložka 42774.

Firma Vratislav Jehlář, jako rodinná firma, začala působit v roce 1995 a koncem roku 1996 ke svým aktivitám přidala i prodej technických plynů společnosti Linde Technoplyn a.s. ve městě Prostějov.Se vzrůstající kvalitou a šíří námi poskytovaných služeb jsme dostali možnost provozovat další sklady technických plynů.Během několika následujících let se spolupráce se společností Linde Technoplyn a.s. úspěšně rozvíjela a nastala potřeba tuto spolupráci povýšit na kvalitativně vyšší úroveň.

V lednu 2003 bylo toto úsilí završeno a vznikl společný podnik-PLYNY JEHLÁŘ s.r.o.V dnešní době společnost provozuje 7 prodejních míst, z nichž především ve skladě Přerov, Prostějov, Olomouc a Vsetín  lze nalézt široký sortiment všech druhů plynů, PB, svařovací techniky i bohatý výběr svařovacích materiálů. Nabízíme nejen produkty, ale i rozvoz zakoupeného zboží, odborné poradenství a aplikační poradenství přímo u zákazníka.Společnost zvyšuje kvalitu nabízených služeb i pravidelným školením svých zaměstnanců ve všech oblastech vzdělávání.V neposlední řadě se také snažíme v sociální oblasti přispívat na zlepšení života nejen našim pracovníkům, ale i lidem potřebným (např. příspěvky na FOD, příspěvek na vůz pro Společnost pro rannou péči Olomouc a v roce 2011 i pro společnost Pomocná ruka v Prostějově atd).

Již několik let jsme držiteli prestižního Certifikátu nejlepších obchodních partnerů společnosti Linde.   V roce 2006 jsme tyto certifikáty obdrželi pro provozovny v Prostějově, Přerově, Vsetíně, Holešově a nově i v Olomouci.  Provozovna Přerov byla navíc zařazena v roce 2004 do nejvyšší skupiny provozoven – Linde ProfiHaus, které nabízí komplexní služby na velmi vysoké úrovni. V září 2010 jsme začali provozovat novou provozovnu Linde ProfiHaus v Olomouci na ulici Stará Přerovská.
Patříme tak v rámci obchodních partnerů  Linde Gas a.s.  mezi největší společnosti v České republice.

Máte-li zájem o zasílání aktuálních informací na Váš e-mail, můžete se laskavě zdarma přihlásit "aktuality".